Se spoilery se roztrhl pytel :D

13. ledna 2009 v 21:21 | Lisa |  Spoilery
5x13 Big Baby

prostě nááádherá dokonalá fotečka
Cuddy versus Cameron :)

u mě stopro Cuddy


5x14 The Greater Good
House a tým vezmou případ ženy, která zkolabuje uprostřed hodiny kuchařského kurzu. Když se dozví, že pacientka zanechala kariéry jako vysoce proslulá badatelka v oblasti rakoviny z důvodu toho, aby se zabývala svým vlastním štěstím, členové týmu se sami začínají zabývat svým vlastním štěstím (nebo jeho nedostatekm). Mezitím Thirteen začíná trpět vážnými život ohrožujícími reakcemi na experimentální léky z klinických testů na Huntingtonovu chorobu. A Cuddy se pomstí Houseovi a dá mu ochutnat jeho vlastní medicínu.
Obvyklé tři ukázky...12 epizodaWATCH WITH KRISTEN: Uvidíme více Huddy, když se House znovu objeví na obrazovce?
Lisa Edelstein mi řekla: "Když se znovu vrátíme na obrazovky, tak se kolem House-Cuddy hodně děje." Tak vidíte! Ale stejně neočekávejte nějaké šťastné časy: Cuddy bude mít rozhodně plné ruce práce se svým novým uzlíčkem štěstí. "Myslím, že věci, které jsou způsobené přítomností dítěte, nejsou zrovna takové, abyste se na ně mohli připravit, takže s nimi bude mít problémy," ještě dodala. Plus nějaká ta dovolená. Cameron (Jennifer Morrison) povede PPTH, zatímco Cuddy půjde na takovou malou mateřskou dovolenou.

CASTING: teenager
Muž, 13-18, na národní příslušnosti nezáleží, hledáme herce, kteří jsou zdatní v znakové řeči. HEREC MUSÍ BÝT SCHOPEN ZNAKOVAT. Herec nemůže být hluchý. Guest star.

AUSIELLO: Rozhovor s Katie a Davidem
Co je nejlepším na tom, že House je jediný dramatický seriál z celoplošných televizí, jenž byl nominován na Golden Globe? Znamená to, že výkonní producenti David Shore a Katie Jacobs byli nejen na nedělní show, ale také měli náladu k oslavě. A tou "oslavou" myslím nabídku k unikátnímu rozhovoru, ve kterém otevřeně promluvili o takových horkých tématech jako pokračující vyhnanství Cameron a Chase, blížící se sex mezi Housem a Cuddy, kontroverze obklopující jistou číselně-přezdívající ženskou doktorku. Vidíte, přesně můj typ oslavy.

Tak začněme hned tou největší otázkou: Chase a Cameron. Již více jak rok jsou vytlačeni mimo dění. Fanouškové jsou rozčíleni. Já jsem rozčílen. Dejte nám všem nějaké dobré zprávy.
Katie Jacobs: Na konci sezóny nás čekají nějaké změny.
David Shore: V posledním půl tuctu epizod sezóny se stanou významné věci. Možná se změní hra. [Výsledkem čehož] je uvidíte v příštím roce mnohem více. Našli jsme způsob, jak je více využít.

Rozčilovala vás tato situace?
Shore: Ano. Ale je to příjemný problém. Máme tam příliš mnoho dobrých lidích a snažit se o to, jak je více využít bylo problematické. A nebyl jsem s tím [tou Chase/Cameron situací] spokojený. Byl jsem spokojený s tím, co jsme s nimi udělali. Ta kvalita tam stále je, je to kvantita, které bychom chtěli více.
Jacobs: Ale je to běh na dlouhou trať. Cameron a Chase jsou rozhodně stále velkou součástí skupiny a jak budeme pokračovat s odkrýváním jejich příběhu, doufáme, že si to diváci užijí.

Fanoušci mají vztek, že Olivia Wilde dostává v poslední době tolik prostoru na obrazovce. Mají pocit, že to je na úkor Cameron. Dokonce se dostali až tam, že se show vysmívají jako "Thirteen, MD".
Shore: Já vím. Je to nefér. Jedno z druhým naprosto nesouvisí. Myslím, že Olivia je skvělá. Myslím, že Thirteen je zajímavá postava. Tohle není o tom, že bychom si řekli: "Tohle je dobrý příběh pro dívku, dejme to Thirteen [místo Cameron]." Ony jsou velmi rozdílné postavy a my se snažíme najít způsoby, jak je obě využít jak je jen možné.
Jacobs: Když uvážíme, že je 24 epizod za rok a tohle je už pátý, a oni chtějí vidět více kterékoli postavy, je to skvělé. Je tu tolik příběhů, které ještě chceme odvyprávět.

Tím dalším tématem jsou House a Cuddy. Je čas, aby se spolu vyspali.
Shore: Musejí, že? S tím jsme s vámi.

Jediné co je potřeba vyřešit, je kde. Je to tak?
Jacobs: Kde si myslíte, že by to mělo být?

V jedné z jejich kanceláří... To je příliš průhledné.
Shore: Ty skleněné zdi budou také problém.

Uvinitř MRI?
Shore: To se mi líbí.
Jacobs: Pěkné a útulné.

Takže, v podstatě, se již tuto sezónu spolu vyspí?
Shore: Vlastně je to mnohem komplikovanější.
Jacobs: Není to tak komplikované, Davide. Je to jen sex.

To mi zní jako jednoznačné "ANO"! Co si myslíte, fanoušci?

VIDEOROZHOVORY


zdroj: doktorhouse
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 15. ledna 2009 v 16:09 | Reagovat

Máš skvělý blog -Dr. House je super :-)

2 Nika♥♥SB♥♥♥ Nika♥♥SB♥♥♥ | Web | 17. ledna 2009 v 20:05 | Reagovat

obiham sbenka ...byla jsem tu=)

3 Yarušinka Sbčko.Mt..:-* Yarušinka Sbčko.Mt..:-* | Web | 19. ledna 2009 v 17:22 | Reagovat

Supr...fotky .Kitty obrázky s tím miminkem jsou mocky roztomilý...xD

4 HOUSEka SB x) HOUSEka SB x) | Web | 22. ledna 2009 v 13:25 | Reagovat

dakujem x)...som nemala co robit ta som sa hrala x)

5 Didlinka06 Didlinka06 | Web | 24. ledna 2009 v 11:54 | Reagovat

Ahoj, Přihlaš se do mojeho Sonbu :

Tady je přihláška:   http://didlinka06.blog.cz/0901/prihlaska-do-sonbu#komentare

PS: Píšu ti právě že se mi líbí tvůj blogissek !! :D

6 wikrina wikrina | Web | 11. února 2009 v 14:05 | Reagovat

pěkny!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama