Všichni jsou jednou pacienti 3

18. března 2008 v 17:53 |  Povídky
Třetí kapitola, pište koments!!!!!
Všichni jsou jednou pacienti
Nový pacient (třetí kapitola)
Lisa ležela na zemi, neležela však klidně, měla záchvat. Wilson ale takový záchvat snad v životě neviděl. K Lise se hned rozběhli doktoři a sestry s vozíkem a okamžitě ji odvezli na sál, kde se jí snažili zastavit záchvat. Museli toho do ní hodně napíchat, aby se zklidnila…Wilson čekal před sálem, za chvíli za ním přišel doktor " Nejspíš bude v pořádku, teď bude jen nějakou dobu trvat než se probere," zdělil mu doktor…Náhle se ozvalo ze sálu " Doktore! Potřebujeme pomoc, probrala se a má další záchvat!!!!"
A tak to šlo pořád dokola………………………..
Housovi se už dařilo celkem dobře, přestože nebyl ani den vzhůru a tak se vesele bavil se svým týmem…Když najednou vtrhl do pokoje úplně bledý Wilson. "Co se stalo??" zeptali se všichni jedním hlasem. " Máme nového pacienta, Lisa má neustále záchvaty, nic nepomáhá, tolik toho do ní napíchali, měla být už dávno v umělém spánku, jenže ona se vždycky probere a dostane další záchvat, teď se to aspoň na chvíli zklidnilo…" plácal Wilson jedno za druhým, bylo na něm vidět, jak je vyděšený. Všichni na něj koukali a nevěděli co říct. Ticho probourala sestřička, která jim řekla " Stále má záchvat, vůbec se to nelepší, už nevíme co máme dělat!?!" " Já tam jdu," řekl Wilson. Když přišel na sál, podíval se na Lisu, která se snažila přemoct záchvat…. "Není to normální záchvat, ona ví že má záchvat, ví co se s ní děje a navíc je při vědomí…" konstatovala zcela zbytečně Cameronová, která stála s Chasem a Formanem před dveřmi sálu…..Wilson právě něco napadlo a tak se rozhodl to zkusit. Vzal Lisu za škubající ruku a řekl jí " Liso poslouchej mě, ty víš co ti je, že jo?" Lisa s velkými potížemi přikývla. Wilsonovi se rozzářil obličej " A co ti je??" naléhal Wilson. Lisa se pokoušela, ale tolik se jí třásl hlas, že jí vůbec nebylo rozumět. Přemýšlel a pak řekl " No tak to napiš" Lisa se jenom plácla do čela s očima v sloup. James jí podal papír a tužku. Ona tužku s potížemi zvedla, hned jí ale pustila a Wilson jen povzdechl. " Takhle to nemůžeme nechat, dlouho to nevydržíš. " To Lisa věděla i bez toho, proto se opravdu hodně pracně zvedla a nemotorně se dobelhala ke stolu, celá třesoucí si vzala injekci na zklidnění a dalo jí hodně práce než ji dala do kapsy. Poté celá třesoucí opustila sál a šla vrážejíc do zdí k lékárně, protože se jí výrazně zhoršilo dýchání, vzala si prázdnou injekci, trvalo několik okamžiků než vůbec sundala vršek injekce, všichni včetně Wilsona a Housova týmu ji nevěřícně sledovali. Lisa už s neudržela na nohou a tak se sesunula k zemi a pracně si zabodla injekci do levé plíce. Konečně se zase mohla pořádně nadechnout! Pak si píchla injekci na zklidnění a záchvat odezněl. Pochvíli…" Wilsone můžu s tebou mluvit?" Wilson řekl ostatním ať se rozejdou, sestry odešly na sesternu, doktoři šli po své práci, Wilson si šel sednout k Lise na zem a Chase, Cameronová a Forman šli k Housovi na pokoj……..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laivine Laivine | Web | 30. března 2008 v 11:14 | Reagovat

Uf...tomu se říká medicínská divočina...

Můžu ti to trošku zkritizovat? :)

Jenom, když Cuddyová nebyla schopna mluvit, ani něco napsat, tak se divný, že si došla pro injekci a někam si jí zapíchla...

A líp se to bude číst, když tam budou kratší souvětí. :)

2 Laivine Laivine | Web | 30. března 2008 v 11:14 | Reagovat

Ale jinak se mi to líbilo

3 Lisa Lisa | 5. dubna 2008 v 17:43 | Reagovat

díky....trochu jsem to opravila, snad je to takhle lepšíí...

4 vosa vosa | 12. května 2012 v 21:19 | Reagovat

unetušila jsem že cuddy je epileptik. jak si to tam popisoväla. Já vím co píšu. jinak moc hezký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama