Všichni jsou jednou pacienti

18. března 2008 v 17:48 |  Povídky
Ehm, tak jsem se rozhodla že budu psát tak y nějaký ty povídky, tady máte první má čtyři kapitoly!!! Tak pište komentíky!!!!! A nekopírujte!!!!!!! A když tak tak uveďte zrdroj!!!!!!!
Všichni jsou jednou pacienti!!!
House = pacient (první kapitola)
Bylo ošklivé, sychravé, deštivé počasí a stejně taková byla i Gregova nálada. Byl velice mrzutý, protože se mu poslední dobou nic nedařilo a byl na všechny naštvaný, protože si myslel že za to můžou oni, dokonce i na Jamese a Lisu. Lisu měl ve skutečnosti moc rád, i když si to neuměl připustit, občas se s tím svěřil Jamesovi, který mu pořád domlouval ať ji někam pozve, ale on néééé……že mu ti přijde blbý a trapný, že by ho určitě odmítla…..
Tato věc ho trápila čím dál tím víc, už nevěděl jak dál…Lisu moc miloval, ale bál se že ho ona ráda nemá….
Pozdě odpoledne, to už Lisa odešla, ho čekal poslední pacient na klinice. Tak jen povzdechl a šel na vyšetřovnu. Na lůžku seděla mladá žena, jindy by se po ní koukal, dneska byl myšlenkami někde úplně jinde. Pokračoval obvyklou otázkou: "Co vám je??" vzdychl. "Bolí mě hlava a nemám vůbec chuť k jídlu a taky zvracím, no a vůbec je mi nějak divně" řekla tiše. House si jí prohlédl a řekl na to stručně : "Gratuluji jste těhotná" a odešel. Hned jak přišel do své pracovny, sedl si a začal přemýšlet co dělat dál….
Byla už noc, když ho napadlo, že už nemá proč vlastně žít……………….
zemřít bude lepší………………..
Řekl si však, že než tak učiní, naposled udělá některé ze svých oblíbených činností. Rozhodl že si nejdřív zahraje svou oblíbenou hru, asi za dvě hodiny si lehnul na gauč a začal sledovat svůj seriál General hospital. Párkrát si zaházel s míčkem….zkouknul net….prohlídl si svou milovanou hůl. A………………. Najednou si vzpomněl že by měl něco napsat na rozloučenou…Vzal kus papíru a přemýšlel co napsat, dlouho ho nic nenapadalo, ale protože začalo svítat, dal se do psaní. " Se všemi se loučím…….Wilsone, byl jsi můj nejlepší přítel, doufám že ti aspoň trochu budu chybět….Cameronová, nikdy jsem tě neměl moc rád, lezla si mi na nervy, ale právem si patřila do týmu! Chasi, dávejte mi tu pozor na Cameronovou…doufám že zůstanete v týmu. Formane, snad dostanete moje místo, a když se tak stane, nechte Chase a Cameronovou v týmu. A proto prosím Cuddyovou, aby se tak stalo. Poslední dobou jsem se kvůli tobě moc trápil a zjistil jsem že můj život nemá smysl…..Sbohem.." přečetl nahlas, když dopsal, nechal ležet vzkaz na stole a vydal se dolů. Protože z okna viděl, jak do nemocnice přichází Wilson. V lékárně si nepozorovaně vzal tři krabičky nějakých léků a projistotu přidal i injekci nějakého léku (sám nevěděl co to je). A všechno to svinstvo bylo rázem v jeho těle a on se zhroutil na zem. Přesně v tom okamžiku vešel do nemocnice Wilson, který se k němu okamžitě rozeběhl. Přivolal doktory a sestry, kteří okamžitě Grega odvezli na sál, kde mu museli vypumpovat žaludek a stabilizovat ho… Mezitím v Lisině pracovně…. " No tak už přestaň Liso" tiše jí domlouvá Wilson. " Za všechno můžu já" vzlykla Lisa. "Ale to není pravda" odvětil James. " Jje tto mmoje vinaa, jjá za tto můžuu", rozbrečela se Lisa. "Co to povídáš??" podivil se James. " Tohle jsem našla v jeho pracovně", řekla, podávaje mu list. Wilson si to přečetl, pak chvíli koukal do prázdna. Lisa tak usedavě plakala, že to Wilsona totálně dostalo a rozbrečel se taky. Lisa však na tom byla mnohem hůř, vypadala jak, když se každou chvíli zhroutí, proto jí James něžně objal. Lisa byla ráda, potřebovala nějak utěšit, měla narvy nadranc…….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lisa/12Nicol Lisa/12Nicol | Web | 23. března 2008 v 15:33 | Reagovat

Moc pěkný ,ale na house mi moc nesedí sebevražda

2 Laivine Laivine | Web | 30. března 2008 v 11:07 | Reagovat

Taky jsem přemýšlela o tom, že napíšu, jak se sebvraždí, ale o tom píšou všichni. Navíc ve 4 sérii se o to pokusí několikrát, a ve třetí se taky jednou předávkoval, takže mi to příjde okoukaný.

Ale jinak je to moc hezký. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama