Březen 2008


Spřáteláček

19. března 2008 v 19:27 Spřátelené blogy
Tááák a máme tu další spřátelenej blogíííísek!!!! Je to moc hezkej blog, je celej o Dr.Housíkovi a moooooc doporučuju!!!! :)

Všichni jsou jednou pacienti 4

18. března 2008 v 17:54 Povídky
Poslední kapitola, pište komentíky, a napište mi jestli mám psát další!!!
Všichni jsou jednou pacienti
Happyend ?!? ( kapitola čtvrtá)
" Byl to šok…zklidňovací injekce nepomáhaly, protože jsem si vzala moc velkou dávku antidepresiv a ty se nemají kombinovat" vysvětlovala Lisa. " Ale z čeho jsi měla šok? Když jsem byla za Gregem, něco jsem mu řekla, myslela jsem že mě neuslyší, jenže slyšel, to se nemělo stát, teď se mu nemůžu podívat do očí!" zoufale říkal Jamesovi, který ji vzal kolem ramen: " No tak, to určitě nebude tak hrozný…" utěšoval ji James, poté mlčky odešel. Jenže za chvíli se vrátil, " Liso, Greg tě prosí jestli s tebou může mluvit." Řekl jí James. " Ttak ddobře" řekla trochu vyděšeně Lisa. Wilson odešel do Gregova pokoje, za pár vteřin z něj vyšel Greg. Lisa znervozněla, Greg šel pomalu k ní. Zastavil se tak metr od ní. Chvilku na sebe koukali a pak " Byl (a) jsem tak blbej (á)!!" vyhrkli současně. Oběma stékaly slzy po tváři….. Greg si Lisu k sobě přitáhl a následoval dlouhý vášnivý polibek. V hale bylo naprosté ticho, doktoři, sestry koukali na líbající pár s naprostým úžasem, stejně tak na tom byli i Wilson, Chase, Cameronová a Forman. Greg ani Lisa si nikoho nevšímali, chytli se za ruce a šli se projít, věděli že tenhle sen je jedinečný a jen tak neskončí. Opustili nemocnici a nechali tam všechny ohromeně stát s pusou dokořán…………

Všichni jsou jednou pacienti 3

18. března 2008 v 17:53 Povídky
Třetí kapitola, pište koments!!!!!
Všichni jsou jednou pacienti
Nový pacient (třetí kapitola)
Lisa ležela na zemi, neležela však klidně, měla záchvat. Wilson ale takový záchvat snad v životě neviděl. K Lise se hned rozběhli doktoři a sestry s vozíkem a okamžitě ji odvezli na sál, kde se jí snažili zastavit záchvat. Museli toho do ní hodně napíchat, aby se zklidnila…Wilson čekal před sálem, za chvíli za ním přišel doktor " Nejspíš bude v pořádku, teď bude jen nějakou dobu trvat než se probere," zdělil mu doktor…Náhle se ozvalo ze sálu " Doktore! Potřebujeme pomoc, probrala se a má další záchvat!!!!"
A tak to šlo pořád dokola………………………..
Housovi se už dařilo celkem dobře, přestože nebyl ani den vzhůru a tak se vesele bavil se svým týmem…Když najednou vtrhl do pokoje úplně bledý Wilson. "Co se stalo??" zeptali se všichni jedním hlasem. " Máme nového pacienta, Lisa má neustále záchvaty, nic nepomáhá, tolik toho do ní napíchali, měla být už dávno v umělém spánku, jenže ona se vždycky probere a dostane další záchvat, teď se to aspoň na chvíli zklidnilo…" plácal Wilson jedno za druhým, bylo na něm vidět, jak je vyděšený. Všichni na něj koukali a nevěděli co říct. Ticho probourala sestřička, která jim řekla " Stále má záchvat, vůbec se to nelepší, už nevíme co máme dělat!?!" " Já tam jdu," řekl Wilson. Když přišel na sál, podíval se na Lisu, která se snažila přemoct záchvat…. "Není to normální záchvat, ona ví že má záchvat, ví co se s ní děje a navíc je při vědomí…" konstatovala zcela zbytečně Cameronová, která stála s Chasem a Formanem před dveřmi sálu…..Wilson právě něco napadlo a tak se rozhodl to zkusit. Vzal Lisu za škubající ruku a řekl jí " Liso poslouchej mě, ty víš co ti je, že jo?" Lisa s velkými potížemi přikývla. Wilsonovi se rozzářil obličej " A co ti je??" naléhal Wilson. Lisa se pokoušela, ale tolik se jí třásl hlas, že jí vůbec nebylo rozumět. Přemýšlel a pak řekl " No tak to napiš" Lisa se jenom plácla do čela s očima v sloup. James jí podal papír a tužku. Ona tužku s potížemi zvedla, hned jí ale pustila a Wilson jen povzdechl. " Takhle to nemůžeme nechat, dlouho to nevydržíš. " To Lisa věděla i bez toho, proto se opravdu hodně pracně zvedla a nemotorně se dobelhala ke stolu, celá třesoucí si vzala injekci na zklidnění a dalo jí hodně práce než ji dala do kapsy. Poté celá třesoucí opustila sál a šla vrážejíc do zdí k lékárně, protože se jí výrazně zhoršilo dýchání, vzala si prázdnou injekci, trvalo několik okamžiků než vůbec sundala vršek injekce, všichni včetně Wilsona a Housova týmu ji nevěřícně sledovali. Lisa už s neudržela na nohou a tak se sesunula k zemi a pracně si zabodla injekci do levé plíce. Konečně se zase mohla pořádně nadechnout! Pak si píchla injekci na zklidnění a záchvat odezněl. Pochvíli…" Wilsone můžu s tebou mluvit?" Wilson řekl ostatním ať se rozejdou, sestry odešly na sesternu, doktoři šli po své práci, Wilson si šel sednout k Lise na zem a Chase, Cameronová a Forman šli k Housovi na pokoj……..

Všichni jsou jednou pacienti 2

18. března 2008 v 17:52 Povídky
Takže druhá kapitolka, pište komentíky!!!!
Všichni jsou jednou pacienti
Stále se neprobouzí (druhá kapitola)
"Už je to měsíc…., co budeme dělat?" rozbila ticho svou otázkou Cameronová a čekala na odpověď….Forman se podíval po Chasovi a Wilsonovi a když to vypadalo že se ani jeden nemá k odpovědi. Vzal Cameronovou za ruku, vzdychl a řekl: "Počkáme……".
Lisa seděla ve své kanceláři a pohrávala si s Gregovým míčkem, byla moc zoufalá, protože se Greg tak dlouho neprobíral. Byla na tom tak špatně, že se rozhodla zajít se do lékárny pro nějaká antidepresiva, sice to s nimi trochu přehnala, ale bylo jí o něco lépe a tak se vydala navštívit Grega. Jenže jí zastavila sekretářka, která potřebovala vyřešit nějaké věci a tak musela Lisa svojí návštěvu odložit. Návštěva právě také napadla Wilsona a šel tedy s Cameronovou, Chasem a Formanem do Houseva pokoje. Nějakou dobu mlčky seděli, když se stalo něco co nikdo nečekal, Greg pomalu otevřel oči. Všichni ohromeně zírali, Wilson a Cameronová se rozbrečeli. Hned si sním začali povídat, vyprávěli mu co se mezi tím stalo……Po chvíli je Greg přerušil, že si zavře oči a bude odpočívat. Oni řekli že půjdou a House zůstal sám……Ne však na dlouho, přišla Lisa, slyšel jak se posadila vedle lůžka, čekal co se bude dít dál. Lisa se rozplakala. "Proč jsi to udělal? Co jsem udělala tak hrozného?" vypadlo z Lisi mezi vzlyky. Poté ho láskyplně objala a políbila na tvář se slovy: " Mám tě moc ráda, škoda že to nevíš…." House ani nedutal, úplně ho to zaskočilo, rozhodl se ale dál klidně ležet a nedat znát že ji slyšel, chvilku na to Lisa odešla……. V hale potkala Wilsona, který ji s úsměvem objal a řekl: " Představ si to, Greg se probral…Cože?? Vždyť jsem za ním teď byla," podivila se Lisa. " My jsem za ním před chvíli taky byli, probral se, chvíli jsme si s ním povídali, pak nám ale řekl že si zavře oči a bude odpočívat.." vysvětil James. " Takže on byl vzhůru?" zeptala se překvapeně Lisa. " Ano,to….." zastavil se v půli věty, protože se Lisa zhroutila na zem s hrůzou v očích……

Všichni jsou jednou pacienti

18. března 2008 v 17:48 Povídky
Ehm, tak jsem se rozhodla že budu psát tak y nějaký ty povídky, tady máte první má čtyři kapitoly!!! Tak pište komentíky!!!!! A nekopírujte!!!!!!! A když tak tak uveďte zrdroj!!!!!!!
Všichni jsou jednou pacienti!!!
House = pacient (první kapitola)
Bylo ošklivé, sychravé, deštivé počasí a stejně taková byla i Gregova nálada. Byl velice mrzutý, protože se mu poslední dobou nic nedařilo a byl na všechny naštvaný, protože si myslel že za to můžou oni, dokonce i na Jamese a Lisu. Lisu měl ve skutečnosti moc rád, i když si to neuměl připustit, občas se s tím svěřil Jamesovi, který mu pořád domlouval ať ji někam pozve, ale on néééé……že mu ti přijde blbý a trapný, že by ho určitě odmítla…..
Tato věc ho trápila čím dál tím víc, už nevěděl jak dál…Lisu moc miloval, ale bál se že ho ona ráda nemá….
Pozdě odpoledne, to už Lisa odešla, ho čekal poslední pacient na klinice. Tak jen povzdechl a šel na vyšetřovnu. Na lůžku seděla mladá žena, jindy by se po ní koukal, dneska byl myšlenkami někde úplně jinde. Pokračoval obvyklou otázkou: "Co vám je??" vzdychl. "Bolí mě hlava a nemám vůbec chuť k jídlu a taky zvracím, no a vůbec je mi nějak divně" řekla tiše. House si jí prohlédl a řekl na to stručně : "Gratuluji jste těhotná" a odešel. Hned jak přišel do své pracovny, sedl si a začal přemýšlet co dělat dál….
Byla už noc, když ho napadlo, že už nemá proč vlastně žít……………….
zemřít bude lepší………………..
Řekl si však, že než tak učiní, naposled udělá některé ze svých oblíbených činností. Rozhodl že si nejdřív zahraje svou oblíbenou hru, asi za dvě hodiny si lehnul na gauč a začal sledovat svůj seriál General hospital. Párkrát si zaházel s míčkem….zkouknul net….prohlídl si svou milovanou hůl. A………………. Najednou si vzpomněl že by měl něco napsat na rozloučenou…Vzal kus papíru a přemýšlel co napsat, dlouho ho nic nenapadalo, ale protože začalo svítat, dal se do psaní. " Se všemi se loučím…….Wilsone, byl jsi můj nejlepší přítel, doufám že ti aspoň trochu budu chybět….Cameronová, nikdy jsem tě neměl moc rád, lezla si mi na nervy, ale právem si patřila do týmu! Chasi, dávejte mi tu pozor na Cameronovou…doufám že zůstanete v týmu. Formane, snad dostanete moje místo, a když se tak stane, nechte Chase a Cameronovou v týmu. A proto prosím Cuddyovou, aby se tak stalo. Poslední dobou jsem se kvůli tobě moc trápil a zjistil jsem že můj život nemá smysl…..Sbohem.." přečetl nahlas, když dopsal, nechal ležet vzkaz na stole a vydal se dolů. Protože z okna viděl, jak do nemocnice přichází Wilson. V lékárně si nepozorovaně vzal tři krabičky nějakých léků a projistotu přidal i injekci nějakého léku (sám nevěděl co to je). A všechno to svinstvo bylo rázem v jeho těle a on se zhroutil na zem. Přesně v tom okamžiku vešel do nemocnice Wilson, který se k němu okamžitě rozeběhl. Přivolal doktory a sestry, kteří okamžitě Grega odvezli na sál, kde mu museli vypumpovat žaludek a stabilizovat ho… Mezitím v Lisině pracovně…. " No tak už přestaň Liso" tiše jí domlouvá Wilson. " Za všechno můžu já" vzlykla Lisa. "Ale to není pravda" odvětil James. " Jje tto mmoje vinaa, jjá za tto můžuu", rozbrečela se Lisa. "Co to povídáš??" podivil se James. " Tohle jsem našla v jeho pracovně", řekla, podávaje mu list. Wilson si to přečetl, pak chvíli koukal do prázdna. Lisa tak usedavě plakala, že to Wilsona totálně dostalo a rozbrečel se taky. Lisa však na tom byla mnohem hůř, vypadala jak, když se každou chvíli zhroutí, proto jí James něžně objal. Lisa byla ráda, potřebovala nějak utěšit, měla narvy nadranc…….

Spřátelený blogísek

17. března 2008 v 20:10 Spřátelené blogy
Tak to je můj další spřátelený blogísek, moc doporučuju!!!!

Spřátelený blogís

17. března 2008 v 14:36 Spřátelené blogy
A máme tu spřátelený blogísek!!!Huddy video- Crazy

8. března 2008 v 14:12 Videjka

Hudddddddddy video

8. března 2008 v 14:10 Videjka
Huddy video - Run

7. března 2008 v 18:06 Videjka